26.05.2022

Зберігав знайдену зброю – жителя Баштанщини викрили поліцейські

Зібравши предмети озброєння після присутності російських військ поблизу села, чоловік вирішив не здавати їх до правоохоронних органів, а незаконно зберігав про всяк випадок.

Нині мешканцю району загрожує до семи років ув’язнення.

У цілодобовому режимі слідчі слідчого управління разом з оперативниками  управління карного розшуку відпрацьовують та перевіряють інформацію стосовно осіб, які можуть незаконно зберігати зброю та боєприпаси.

За результатами проведення досудового розслідування, розпочатого слідчими слідчого управління та вжитих заходів, поліцейські встановили 49-річного мешканця Баштанського району. 25 травня правоохоронці провели за місцем його проживання санкціонований обшук. У ході слідчих дій поліцейські виявили незареєстровану мисливську рушницю та набої до неї, автомат системи Калашникова, магазин до нього та більше 640 набоїв калібру 5, 45, а також гранату РГД-5. Усе вилучене направили на експертизу.

Нині готуються матеріали для вручення чоловікові підозри за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Мешканцю Баштанщини загрожує до семи років позбавлення волі.

Шановні громадяни! Якщо до вас якимось чином потрапила будь-яка зброя, яка могла залишитись як після присутності окупаційних військ, так і випадково знайдена будь-де, набої чи інші боєприпаси, будь ласка, негайно здайте їх до найближчого поліцейського відділку або повідомте про вказані знахідки поліцію.

Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства, за незаконне придбання, зберігання зброї та боєприпасів передбачена кримінальна відповідальність.

 

 

 

Бережіть себе та своїх близьких!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Leave a Reply