14.07.2022

Звільнення Херсонщини: Залужний відзвітував про успіхи наших військових на півдні

На Херсонському напрямку підрозділи Збройних Сил продовжують активно просуватися на лінії фронту та звільняти наші території від російських загарбників. 

Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у ході розмови з американським колегою, генералом Марком Міллі.

За словами Залужного, наразі противник продовжує зосереджувати свої основні зусилля на півночі Луганської та Донецької областей, намагаючись посунути позиції ЗСУ, але українські воїни мужньо відбивають масовані атаки ворога.

Коментуючи ситуацію на південному напрямку фронту Головнокомандувач проінформував колегу що Сили оборони продовжують звільняти населені пункти від росіян. Зауважимо, що зараз не оголошують, які населені пункти вже вдалось звільнити нашим військовим.

Крім того, під час розмови американський генерал Марк Міллі відзначив ефективність роботи українських ракетно-артилерійських систем, зокрема застосування М142 HIMARS.

“Ми обговорили темпи та обсяги поставок міжнародної технічної допомоги. Я підкреслив, що українська сторона чітко усвідомлює відповідальність за кожну одиницю озброєння і не допустить його потрапляння до рук терористів“– наголосив головнокомандувач.

Leave a Reply