09.03.2017

Миколаївські студенти запустили флешмоб «Шевченко forever»

Без имени-21b1_enlСтуденти-філологи кафедри української мови та літератури філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського за підтримки ранкової програми «Новий день» філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ») «Миколаївська регіональна дирекція» започатковують флешмоб серед ВНЗ країни та на повний голос заявляють: «Шевченко forever».

Творчість Шевченка не втратила своєї актуальності. Його поезія сповнена життя, а сучасні українці пам’ятають свого Пророка. Незалежні і вільні брати творять сучасну Україну – щодня, у громадському транспорті, в бібліотеці та на вулиці…
Кафедра української мови та літератури філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського за підтримки ранкової програми «Новий день» філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ») «Миколаївська регіональна дирекція» започатковують флешмоб серед ВНЗ країни та на повний голос заявляють: «Шевченко forever».
Долучається, створюючи власні відео з #ШевченкоForever, запрошує Віктор Дяченко.

 

One Response to Миколаївські студенти запустили флешмоб «Шевченко forever»

  1. Pingback: МНУ iм. В.О.Сухомлинського » Відеостарт літературного марафону «Шевченко forever»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *