16.05.2022

Агонія начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської мерії

В останні тижні, у різних ЗМІ пройшла інформація про непристойну діяльність начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради Ірини Бондаренко.

На зазначені факти відреагувало управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації, закордонні журналісти та навіть ЄВРОПОЛ.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві

 

За начальницю управління Миколаївської міськради взявся ЄВРОПОЛ

 

На скандал у Миколаївській міськраді звернули увагу у Європі

 

Проте, незважаючи на гучний розголос цього скандалу, безпосереднє керівництво пані Бондаренко, в особі мера О.Сенкевича та його заступників, мовчить.

Схоже, що, відчувши безкарність, Бондаренко вирішила розправитися зі своїми опонентами. Про це свідчить звернення  заслуженого майстра спорту Марії Ралчевої до спортивної громадськості України, до Національного Олімпійського Комітету та до керівництва міста та області.

( Марія Пеньївна Ралчева – українська гребчиха-байдарочниця, виступала за збірну України в першій половині 2000-х років. Учасниця літніх Олімпійських ігор у Сіднеї, срібний призер чемпіонату світу, переможниця багатьох регат національного та міжнародного значення. На змаганнях представляла Миколаївську область, майстер спорту України міжнародного класу. Матеріал із Вікіпедії)

Це щирий крик душі тренера та матері двох дітей.

– Я звертаюся до спортивної спільноти України, до представників Олімпійського комітету. Я звертаюся до Вас, Олександр Сенкєвич, до Вас Віталій Олександрович Кім. Я звертаюся за допомогою. Я ніколи не думала, що опинюся в епіцентрі скандалу, тим паче, коли наша країна у вогні. Я прошу вас передивитися брифінг начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради. Батьки продовжують отримувати погрози. Моє ім’я змішали з брудом. Жінкам-працівникам, які виїхали з міста, рятуючи своїх дітей від смерті, пропонують звільнитися. Я прошу вас розібратися та дати оцінку діям та словам пані Бондаренко. Чи дійсно вона відповідає займаній посаді. Це відео – моя особиста ініціатива.

Мабуть, якщо і цього разу влада спробує відмовчатися, то кадрове питання доведеться вирішувати громадськості.

Leave a Reply