12.05.2022

За начальницю управління Миколаївської міськради взявся ЄВРОПОЛ

Продовжує розгорятися скандал навколо начальниці управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради Ірини Бондаренко.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві
Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві (продовження)

Попавшись на “гарячому”, замість того, щоб покаятися і по тихому звільнитися, ця дама почала “поливати брудом”, всіх підряд. Не полінувалася навіть зібрати псевдо-брифінг, на який запросила лише лояльні до неї видання.

Після цього обурені батьки записали відео-звернення до миколаївців. Його розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ Анастасія Пятакова

Анастасія Пятакова
Наша реакция на брифинг начальника управления по делам молодёжи и спорта г.Николаева Ирины Бондаренко

Першим на звернення батьків відреагував директор Миколаївського міського Управління ЄПАУ Володимир Рудніченко. Він надіслав необхідні документи до поліції.

Ось що він написав у себе на сторінці у соціальній мережі ФБ.

Владимир Рудниченко

Лід тронувся пані та панове…

Доброго дня. Як і було заявлено раніше, наша організація направила заяву до Національної поліції за фактами можливих протиправних дій посадових осіб, в особі начальник управління спорту міста.

Тепер ця справа та подальше розслідування є справою Національної поліції та прокуратури.

Зі свого боку, як організація яка є заявником, має право на громадський контроль ведення рослідування.

Також беремо на контроль тих, хто можливо буде оказувати тиск на Національну поліцію в бажані ” порещати та замяти справу”.

Далі буде.

Нагадуємо, що трохи раніше на ім’я мера міста був направлений лист від Миколаївської облдержадміністрації з проханням розібратися в ситуації, що склалася.

А враховуючи, що витівки пані І.Бондаренко набули великого суспільного резонансу, навряд чи вдасться “поховати” цю справу.

За інсайдерською інформацією, на одному із закритих телеграм-каналів організовано тоталізатор. Учасникам на вибір пропонуються три варіанти:

1. Пані І.Бондаренко звільняється за власним бажанням.

2. Пані І.Бондаренко звільнить мер Миколаєва О.Сенкевич

3. Пані І.Бондаренко буде затримана правоохоронними органами.

Переможець отримає приз.

Leave a Reply