03.06.2026

Екскаватор залишив ціле село без газопостачання

Мешканці с. Кубряки залишилися без газопостачання через порушення правил безпеки.

Причиною аварійної ситуації стали неузгоджені земляні роботи, під час яких і були пошкоджені газопроводи.

Така ситуація повторюється системно і щоразу створює ризики для людей та залишає населені пункти без газу.

Нагадуємо: будь-які роботи поблизу газових мереж — це відповідальність, яка не допускає самодіяльності.

Усі земляні, будівельні чи інші роботи повинні виконуватись лише після письмового погодження з Миколаївською філією «Газмережі» та в присутності нашого представника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *