Мешканці с. Кубряки залишилися без газопостачання через порушення правил безпеки.
Причиною аварійної ситуації стали неузгоджені земляні роботи, під час яких і були пошкоджені газопроводи.
Така ситуація повторюється системно і щоразу створює ризики для людей та залишає населені пункти без газу.
Нагадуємо: будь-які роботи поблизу газових мереж — це відповідальність, яка не допускає самодіяльності.
Усі земляні, будівельні чи інші роботи повинні виконуватись лише після письмового погодження з Миколаївською філією «Газмережі» та в присутності нашого представника.


