12.02.2016

Миколаївським старшокласникам розповіли, як захистити своє життя (ФОТО)

рейдСпівробітники служби молодіжної превенції Заводського відділу поліції спільно з представниками обласного відділення всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», та районної служби у справах дітей зустрілися з учнями 11-х класів ЗОШ №17 м. Миколаєва.

Про це повідомляє Заводський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області.

Під час зустрічі старшокласники дізналися, наскільки небезпечною є таке захворювання, як ВІЛ/СНІЛ, про причини його виникнення, а також правила, які повинна знати кожна людина, щоб не захворіти на вірус імунодефіциту.

Більш детально представники відомств зупинилися на роз’ясненні основних шляхів передачі ВІЛ, а саме: від матері дитині, через кров (ін’єкції, переливання крові), а також статевим шляхом. Гості навчального закладу зауважили, що ВІЛ не передається побутовим шляхом, й наголосили на важливості толерантного ставлення до людей, яких торкнулася така хвороба.

Підлітки не залишались сторонніми слухачами – вони спілкувалися з представниками структур та задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Наостанок правоохоронці нагадали школярам про згубні наслідки, що можуть настати внаслідок вжиття наркотиків та закликали присутніх вести здоровий спосіб життя й завжди дбати про своє здоров’я.

Читайте також: Три автомобиля столкнулись в Николаеве на ПГС (ФОТО)

рейд3 рейд2

Leave a Reply