10.10.2016

Міністерство оборони України виділило свої землі на нове міське кладовище в Калинівці

8c1a1f36ac02c707a847296bd6347f73-i625x468x495

У Миколаєві закінчилися місця для поховання. Тому Міністерства оборони України надало дозвіл про виділення 10 гектарів землі біля існуючого кладовища в Калинівці.

Про це сьогодні, 10 жовтня, під час розширеної апаратної розповів міський голова Олександр Сєнкевич, повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

У нас є величезна проблема з кладовищем. Місця для поховання просто закінчилися. Ми на сьогодні отримали дозвіл від Міністерства оборони України про виділення 10 гектарів землі біля існуючого кладовища в Калинівці. Але різні структури, які не перебувають в управлінні міського виконавчого комітету гальмують цей процес. Будемо привозити труни і складати їм під двері. Поки порожні, – заявив Олександр Сєнкевич.

Міський голова надав доручення директор КП “Миколаївська ритуальна служба” Михайлу Трофанюку підготувати план облаштування кладовища на землях, відчужених Міністерством оборони України, підкресливши, що просто неймовірно, що міській владі вдалося отримати ці землі у воєнний час.

Раніше повідомлялося, що до кінця 2017 року Миколаєві нове кладовище планували зробити на Херсонському шосе – з бюджету вже було передбачено на ці цілі 15,5 мільйона гривень. Але люди були проти розміщення кладовища на цій території.

Тому Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич погодив з міністром оборони України Степаном Полторак питання розміщення нового міського кладовища в районі села Калинівка.

Читайте также: Мэр Николаева предлагает новых покойников хоронить в старые могилы

Leave a Reply