28.07.2025

Під Новою Одесою вирує масштабна пожежа

Біля села Варюшине у Миколаївській області вирує сильна пожежа, яка через сильні пориви вітру лише за останні пів години значно посилилась.

Займання триває вже кілька годин — горить урочище неподалік населеного пункту. На місце прибули рятувальники ДСНС. Ситуація ускладнюється поривчастим вітром. Рятувальники набирають воду з колодязів місцевих жителів.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що пожежа охопила урочище «Варюшине», яке входить до складу філії «Вознесенське лісове господарство» ДП «Миколаївське лісове господарство».

До ліквідації вогню залучили підрозділи місцевої пожежної охорони «Покровка», а також рятувальників 11-ї ДПРЧ (основне й резервне відділення) та 12-ї ДПРЧ (два відділення). На місці працюють працівники лісництва.

Наразі уточнюється площа займання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *