15.03.2016

Рятувальники Миколаївщини навчають малечу правилам безпеки (ФОТО)

DSC_0103

15 березня, в рамках інформаційно-просвітницької кампанії серед дітей, рятувальники Миколаївщини завітали до дошкільного навчального закладу Ленінського району м. Миколаєва «Джерельце» та розповіли дошкільнятам про пожежі
.

В рамках зустрічі співробітники ДСНС розповіли малюкам про вогонь, про те, що він є одним із головних помічників людини, але, якщо його не поважати та нехтувати правилами безпеки, може стати і лютим ворогом.

Рятувальники поспілкувалися із дітьми та дізналися їх думку про те, як слід себе поводити в квартирі аби не сталося лиха. Дівчатка та хлопчики наперебій вигукували основні заборони, порушувати які не можна. «Не можна самим вмикати газові прилади, не можна вмикати телевізор, мікрохвильову піч без нагляду дорослих, ні у якому разі, не можна гратися із сірниками», – повторювали голосно діти.

Під час бесіди хлопчики та дівчатка дізналися багато корисної інформації про основні причини виникнення пожеж, про небезпечні предмети, які є у кожній оселі. Співробітники ДСНС поспілкувалися із малюками про електричні та газові прилади, розетки, сірники, свічки тощо.

Вже по традиції, аби діти краще запам’ятали всю інформацію, ведучі підготували для них веселі ігри. Малюки відгадували загадки, на швидкість гасили умовну пожежу, одягалися у рятувальників та багато іншого.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері. Діти із задоволенням брали участь в усіх запропонованих іграх, активно відповідали на запитання та показали високий рівень знань з пожежної безпеки.

На завершення зустрічі співробітники ДСНС подарували вихованцям садочку інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101», а також побажали, щоб протягом всього життя вогонь служив дітям та дорослим лише добру службу!

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Читайте також: Николаевцев приглашают оторваться от мониторов и принять участие в полумарафоне

DSC_0096 DSC_0095 DSC_0073 DSC_0068 DSC_0061 DSC_0045 DSC_0043 DSC_0042

 

Leave a Reply