Миколаївські морпіхи продовжують демонструвати майстерність утилізації ворожої техніки та живої сили. Цього разу результатами своєї полювання поділилася 36 окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.
На Костянтинівському напрямку розвідники та оператори дронів влаштували окупантам справжнє «пекло».
Як це було: Завдяки ювелірній та злагодженій роботі батальйону безпілотних систем «ВАРТОВІ» та розвідників «ALLIANCE GROUP», плани ворога були зруйновані разом із їхніми позиціями. На кадрах видно, як точні скиди та робота FPV-дронів перетворюють російську техніку на брухт, а ворожі укриття — на попіл.
«Чергове сафарі завершилося успішно. Кожен метр нашої землі під пильним наглядом «Вартових» та «Альянсу» — коментують у бригаді.


