19.05.2022

Скандал із Бондаренко. Слідом за Сєнкевичем мовчить антимайданівець Буркун

У скандалі, навколо начальниці управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради І.Бондаренко, з’являються нові і нові персонажі. А сам скандал починає обростати все новими “інтимними” подробицями.

Скандал з Бондаренко. Чому мовчить Сенкевич?

Увечері 18 травня, до громади Миколаївщини звернувся начальник управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації Михайло Ніколаєв. Своє звернення він оприлюднив у соціальній мережі ФБ.

Михайло Олегович Ніколаєв

Доброго вечера, ми з Миколаєва!

Вивчаємо ситуацію з виїздом спортсменів та батьків міських спортивних шкіл до Італії.

Отримали документи на оплату цієї поїздки.

60 000 грн ( з кожної людини ” зібрали” по 3000 грн , при цьому середня ціна квітка на таку відстань складала на момент від’їзду – 1 500 грн)

Відповіді від мерії та Оріон авто на свої запити я так і не отримав

Давайте дивитися …

Документи, які вдалося отримати Михайлу Олеговичу, викликають великий сумнів у їхній справжності та достовірності.

Непрямим підтвердженням цього можуть бути такі факти, як відсутність відповідей на запити і від міськради і від підприємства Оріон-Авто.

Враховуючи, що на сьогоднішній день ще нікому не вдалося ознайомитися з калькуляцією евакуаційного рейсу, можна припускати, що кругла сума в 60 тисяч гривень взята “зі стелі”, для комфортного розподілу між спільниками.

Відмова міськради та підприємства, у наданні інформації, підтверджує ймовірність змови. І в даному аспекті дуже великий інтерес викликає постать керівника підприємства Оріон-Авто Валерія Буркуна.

Ця одіозна особа відома миколаївцям, останніх років двадцять.

Активіст “Партії Регіонів” та депутат міськради від цієї політсили, неодноразово був замішаний у багатьох скандалах. Він ніколи не приховував своєї ненависті до Революції Честі та Гідності, ворогом якої був і швидше за все залишається.

Саме Валерій Буркун у листопаді 2013 року неодноразово відправляв своїми автобусами титушок на київський антимайдан. Причому на відміну від евакуації дітей робив це абсолютно безкоштовно.

Саме автобуси Валерія Буркуна перевозили миколаївський Беркут до Одеси.

І саме людина без честі та совісті, Валерій Буркун, у липні 2014 року вигнав зі своєї бази відпочинку біженців із зони АТО.

І саме Валерія Буркуна, підозрювали у підпалі автобусів конкурентів, улітку 2016 року. Співрозмовники, з якими нам вдалося поспілкуватися, повідомили, що головне для цієї людини – гроші. За них він готовий продати та зрадити.

Виникає питання. Що пов’язує між собою двох чинних чиновників міськради та активного антимайданівця? Це питання особливо актуальне сьогодні під час повномасштабної агресії рашистів.

Можливо, відповідь на це питання дасть слідство. Усі необхідні документи туди передано.

За інсайдерською інформацією, не виключена перекваліфікація даної кримінальної справи та передача її до СБУ. У будь-якому випадку, далі буде.

Leave a Reply