12.07.2022

Справа Бондаренко. Черговий скандал

Після гучних скандалів, пов’язаних з мадам Карандаш, ще 19 травня, розпорядженням міського голови було створено комісію з проведення службового розслідування в управлінні у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради.

Працювати комісія  почала лише з 24 травня.

Справа Бондаренко. Слідом за кримінальним розпочато і службове розслідування.

Як, і передбачалося і створення комісії та її так звана робота, були лише фейком.

Головне завдання комісії було зробити Бондаренко білою та пухнастою. І саме тому до комісії не було включено профільних фахівців з облдержадміністрації, батьківського комітету та представників громадськості.

Тому досі не відомо, хто входив до її складу, крім одного персонажа – заступника миколаївського міського голови з гуманітарних питань Анатолія Петрова.

Саме Петров, виступаючи на одному з миколаївських телеканалів, заявив, що спеціальна комісія розбиралася у скандалі з начальницею управління фізичної культури і спорту Іриною Бондаренко, і жодних порушень не виявила.

Але спроба Петрова, створити захисну парасольку над мадам Карандаш і виступити її адвокатом, провалилася.

Заява Петрова викликала величезне обурення в ошуканих батьків і вони опублікували відеозвернення у соціальних мережах. 

Люди відверто кажуть, що їх: “Бісить нахабство та брехня”. І вони запитують: “А де ваші протоколи пане Петров?” та  «І чому з нами, жертвами шахрайства, ніхто з членів комісії не поспілкувався?».

Можна не сумніватися, що від існуючої миколаївської влади вони відповіді на свої запитання не отримають. І залишається сподіватися, що відповідь на них дасть Національна поліція, яка займається цією кримінальною справою.

Leave a Reply