08.06.2022

Справа Бондаренко. Слідом за кримінальним розпочато і службове розслідування.

 

Ще у першій половині травня, завдяки втручанню Миколаївського міського Управління ЄПАУ, було відкрито кримінальне провадження щодо начальника управління у справах молоді та спорту Миколаївської міськради Ірини Бондаренко.

За начальницю управління Миколаївської міськради взявся ЄВРОПОЛ

Відносно героїні гучних скандалів порушено кримінальну справу

Незважаючи на неодноразові публікації у ЗМІ та запити профільного управління облдержадміністрації, миколаївська міська влада вдавала, що нічого не відбувається і зберігала мовчання.

Скандал з Бондаренко. Чому мовчить Сенкевич?

Тим часом кримінальна справа поповнювалася новими епізодами.

Скандал із Бондаренко. У кримінальній справі виник новий епізод

Закінчується перший тиждень червня.

І після майже місячного мовчання у міськраді з’явилися ознаки життя.

На ім’я начальника управління молоді та спорту миколаївської ОДА М.Ніколаєва було надіслано листа, за підписом заступника міського голови А.Петрова.

Хоча листом назвати це можна, лише з великою натяжкою. Більше це нагадує банальну відписку. Зі змісту цього “документу” випливає, що ще 19 травня, розпорядженням міського голови було створено комісію з проведення службового розслідування в управлінні у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради.

Працювати комісія нібито почала лише з 24 травня, а термін закінчення її роботи, 23 червня. Виникає кілька питань. Чому існування комісії трималося в секреті? Чому до складу комісії не було включено профільних фахівців з облдержадміністрації? І чому у складі комісії немає представників громадськості?

Сформований склад комісії виглядає як міськрадовський міжсобойчик.

Це викликає великі сумніви щодо об’єктивності висновків комісії і навряд чи буде із задоволенням сприйнято громадою Миколаєва.

Адже про яку об’єктивність можна говорити, якщо навіть на період розслідування І.Бондаренко не відсторонена від виконання своїх обов’язків.

Leave a Reply