13.07.2022

Справа Бондаренко. Чиновник обласної військової адміністрації викриває брехню віце-мера

У миколаївців не викликає сумніву, що рейтинг довіри до міської влади стрімко наближається до нуля. Свій внесок у цю справу зробив і заступник Миколаївського мера Анатолій Петров.

Його незграбна спроба, прикрити собою, непристойну діяльність начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради Ірини Бондаренко, викликала шквал обурення у суспільстві.

Справа Бондаренко. Черговий скандал

Що пов’язує між собою навченого досвідом функціонера і героїню мародерських скандалів, залишається тільки здогадуватися. І зовсім незрозуміло, хто змусив віце-мера взяти на себе роль цапа-відбувайла?

Зазвичай влада звинувачує громадськість у необ’єктивності. Але це той рідкісний випадок, коли думка громадськості та думка влади збіглися. Про це свідчить заява зроблена в.о. начальника управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації Михайлом Ніколаєвим.

У своєму емоційному, але справедливому зверненні він викрив маніпуляції, які зробила так звана комісія. Виявляється її висновки ґрунтувалися на свідомо сфальсифікованих документах.

Михайло Олегович детально і покроково викрив пана Петрова в брехні. А дії міської влади, у ситуації, що склалася, він назвав ганьбою.

Звернення начальника обласного управління практично дезавуює заяви віце-мера Петрова і підтверджує, що висновки очолюваної ним комісії є брехнею. Після всього почутого можна припускати, що перед Петровим було поставлено завдання – зробити все можливе, щоб не допустити справедливого покарання мадам Карандаш. Які впливові сили за цим стоять, належить ще розібратися.

В одному можна не сумніватися, захищаючи таких осіб як І.Бондаренко, міська влада знищує сама себе.

За інсайдерською інформацією, найближчим часом на сайті Президента України з’явиться петиція із проханням на період дії військового стану, припинити повноваження Миколаївської міської ради, а її функції передати Миколаївській обласній військовій адміністрації.

One Response to Справа Бондаренко. Чиновник обласної військової адміністрації викриває брехню віце-мера

Leave a Reply