07.06.2022

Справа Бондаренко. За мародерство дають премії?

Нахабство друге щастя. Нахабство в сукупності з безцеремонністю, жадібністю та цинізмом є неодмінним атрибутом кримінального середовища.

Можливо, саме ці принципи є основними у діяльності поки що начальниці управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради, яку в певних колах звуть як Мадам Карандаш.

Справа Бондаренко. Учасниця Олімпійських ігор, віце-чемпіонка світу звинувачує О.Сенкевича у “кришуванні” мародерки

Такі люди як І.Бондаренко не мають ні сорому ні совісті. І це в повному обсязі відчувають на собі підлеглі Мадам Карандаш.

Справа Бондаренко. Мадам Карандаш викривають співробітники

На жаль, все це підтверджується. Про це свідчить свіжа інформація, яку ми маємо.

Нею з нами люб’язно поділився керівник ГО “Незалежна Спілка Спортсменів” В.Рудніченко. Це відповідь від міської ради на інформаційні запити, щодо премій керівництва управління спорту міста.

У березні Мадам Карандаш отримала 165 відсотків, у квітні 200 відсотків премії.

Особливо дивує 200 відсотків премії у квітні. Складається враження, що така велика премія призначена за блискуче проведену операцію з обдурення батьків евакуйованих дітей.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві

Сказати, що це викликає обурення, не сказати нічого. У той час як багато українців віддають останнє для Перемоги, призначення таких величезних премій самій себе виглядає щонайменше як наруга.

У всьому цивілізованому світі за мародерство карають. У тому числі й в Україні. Мародеру загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Але Миколаїв, як завжди, попереду всієї планети. Тут за мародерство призначають премію.

Згадуються слова, сказані кілька років тому старожилом Миколаєва. На запитання: “Чому так погано у місті?” Він відповів: “На небесах, Миколаїв програли в карти.”  Схоже, нічого не змінюється.

Leave a Reply