03.06.2022

Справа Бондаренко. Мадам Карандаш викривають співробітники

Скандально відома Мадам Карандаш, за паспортом Ірина Бондаренко, вона ж начальник управління фізкультури та спорту Миколаївської міськради, виявляється, має пристрасть до насильства та нецензурної лексики.

І дивуватися цьому не доводиться. Адже кримінальне середовище має свої правила.

Справа Бондаренко. Учасниця Олімпійських ігор, віце-чемпіонка світу звинувачує О.Сенкевича у “кришуванні” мародерки
– Досить! Догралися! Заява начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації у справі Бондаренко

 

Новими “інтимними” подробицями про діяльність Мадам Карандаш, поділилася на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ, колишній бухгалтер управління Ганна Козюпа.

Анна Козюпа

На днях побачила у стрічці ФБ звернення мам дітей, які є вихованцями спортивних шкіл, підпорядкованим Управлінню спорту ММР, про не правомірні дії та махінації з грошима керівника Управління… А потім побачила брифінг керівника в YouTube з приводу цієї ситуації…

Я звісно вибачаюсь, але…

довго мовчала…не коментувала…та тут вже просто не можу промовчати, бо у війну бачити таке….

Сотнями гинуть солдати на війні заради… заради людини, яка навіть з поваги до своєї країни не може вивчити рідну мову…? Чи держслужбовцям вже можна вести брифінги російською? Чи може їй не сказали , що Миколаїв, слава Богу, не окупований і тут діють закони України, а також, людяності та моралі…? Замість того, щоб по доброму розібратись , без зайвої каламуті і так в тяжкий час обливати брудом…хоча так, методи даної особи особисто мені і так відомі.

На жаль, випала честь мені пропрацювати з даним “керівником” кілька місяців в умовах жорстких репресій зі сталінськими методами виховання дисципліни в колективі , з яких я те і робила, що з усім колективом писала Пояснювальні . Постійний гвалт на весь коридор, матюки, звинувачення… лише за ці кілька місяців я сама була свідком, як тричі приїджала карета швидкої, бо людям ставало погано на роботі від її звинувачень і крику…

А я… а я мало не залишилася без ока, але керівник не те що не відреагував на ту ганебну ситуацію, не зателефонував…. вона за очі в колективі називала мене…інвалідом і сміялася)

Тому, чи вірю я цим мамам? Так…

Чи вірю в те, що каже Марія Ралчева ? Так…

Маю надію , що не лише русню поборемо, а й очистимо гілку влади, яка повинна робити справи для людей, а не шкодити суспільству.

Маю надію, що Миколаїв вирос до демократії не лише на паперах…

Слава Україні.

Вона відверто розповіла про насильство, якого зазнає колектив управління. Про те, як доведеним до серцевого нападу працівникам, неодноразово викликали швидку медичну допомогу. Сама Ганна, завдяки обстановці жорстоких репресій та сталінських методів керівництва, мало не втратила око.

Проте, незважаючи на безліч фактів, що викривають І.Бондаренко, її шеф О.Сенкевич продовжує зберігати мовчання. Невже такий сильний компромат проти мера, яким володіє Мадам Карандаш?

Інакше нічим не можна пояснити ситуацію, коли напівкримінальна особа займає керівну посаду у Миколаївській міськраді.

Leave a Reply