02.07.2023

У Миколаєві пройшла фінальна програма синього тижня «Подивися на небо»

У Миколаєві продовжується реалізація культурно-освітнього проекту “Кольорові тижні з рідною мовою”.

25.06.2023

У Миколаєві пройшла фінальна програма “Помаранчевого” тижня “Мова барвиста, мова багата”

Після тривалої перерви культурно-освітній проект “Кольорові тижні з рідною мовою” повернувся до рідної локації. Фінальна програма синього тижня «Подивись на небо» пройшла у дитячому містечку “Казка”, 2 липня. Культурно-освітня анімаційна програма «Подивись на небо» привернула до себе увагу миколаївців та гостей міста.

Цей проект реалізується на виконання “Міської програми розвитку та функціонування української мови у місті Миколаєві на 2023-2025 роки”. Організаторами сьогоднішнього заходу були управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР, міський методичний центр клубної роботи, Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка.

На жаль, війна втрутилася у проведення сьогоднішнього заходу. Він був перерваний, на годину,через оголошену повітряну тривогу, а учасники та глядачі були змушені перейти в укриття.

Сьогодні, як завжди було розгорнуто низку локацій для дітей різного віку.

До сьогоднішньої розважально-пізнавальної програми увійшли ігри: “Добрий день”, “Загадки”, “Скоромівка”, “Рахівник”, “Руханка” та інші. Було проведено конкурс “Хто більше?”. Учасники одержали призи від організаторів.

Сьогодні було визначено переможців онлайн-частини синього кольорового тижня. Ними стали третьокласники миколаївських шкіл

Алан Іль’їка та Ольга Лютікова.

Вони отримали почесні грамоти. призи та сертифікати від дитячого містечка “Казка” та миколаївського зоопарку.

А підтримувати гарний настрій допомагали виступи ансамблю танцю “Водограй” Миколаївського міського палацу культури “Корабельний” та вокальні номери Валерії Буркат із муніципального театру-студії естрадної пісні та Аріни Дробот із вокального колективу “Талант” ММПК “Молодіжний”.

Після закінчення основної частини гарний настрій присутнім створював викладач ДМШ №8 Єгор РаткОгло, своєю грою на кларнеті.

Оголошено черговий онлайн-челендж “Моє кольорове відкриття” на наступний “Волошковий тиждень”. Його переможців ми дізнаємось 9 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *