У Миколаєві правоохоронці викрили 37-річного місцевого жителя на незаконному збуті зброї та боєприпасів. Чоловіка затримали одразу після продажу озброєння та повідомили про підозру.
Про це повідомили у поліції Миколаївської області.
Під час проведення слідчих та оперативних заходів правоохоронці задокументували факт продажу автомата, пістолета, п’яти магазинів та 150 набоїв різного калібру.

Після завершення оборудки фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. На місці події вилучили грошові кошти, отримані від незаконного продажу зброї.
Усе вилучене направлено на проведення експертиз.
Слідчі за процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Миколаєва повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України — незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
Наразі суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Правоохоронці встановлюють джерело походження зброї та інші обставини злочину. Досудове розслідування триває.

