28.07.2026

У Вознесенську попрощаються із загиблим на Донеччині захисником Ігорем Стельмахом

Вознесенська громада 28 липня прощається зі своїм земляком, мужнім захисником України Ігорем Стельмахом.

Про це повідомляє Міська влада Вознесенська.

 Ігор Стельмах 15 вересня 2025 року загинув під час виконання бойового завдання поблизу Покровського району Донецької області, до останнього подиху залишаючись вірним Військовій присязі та українському народові.

«Залишаючись вірним Військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконав військовий обов’язок і віддав життя в бою за Україну, її свободу та незалежність. Разом з вами відчуваємо цю велику втрату та перебуваємо у скорботі», — висловлюють співчуття у громаді.

Мешканців міста закликають гідно вшанувати пам’ять полеглого воїна та створити живий коридор поваги за маршрутом траурного кортежу.

 Після заупокійної служби тіло захисника доставлять на кладовище в районі Лагеря, де відбудеться почесне поховання з усіма військовими почестями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *