03.07.2016

У під’їзді багатоповерхівки Южноукраїнська знайдено тіло жінки, замотане у простирадло (ФОТО)

PM71image001

До поліції зателефонували мешканці одного з будинків та розповіли про те, що на сходовому майданчику знайдено тіло людини, замотане у простирадло.

Під час огляду трупу експертами, місцеві мешканці впізнали в особі померлої 82-річну сусідку. Зовнішніх ознак насильницької смерті на тілі жінки виявлено не було. Поліцейські з’ясували, що бабуся проживала разом із чоловіком, тому відправились до місця мешкання 82-річного пенсіонера поверхом нижче. З поведінки чоловіка було зрозуміло, що він знаходиться у шоковому стані. Він відмовлявся впізнавати свою дружину та продовжував стверджувати, що з нею усе гаразд.

Тіло жінки направлено для проведення судово-медичної експертизи з метою встановлення остаточної причини смерті.

Інформація про подію внесена до журналу Єдиного обліку, попередня кваліфікація – ч.1 ст.115 КК України «Умисне вбивство».

Встановлюються обставини смерті пенсіонерки.

Відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області

Читайте також: У Коблево поліцейські затримали колишнього в’язня, який скоїв розбійний напад на відпочиваючих

PM332image002

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *