У Миколаївській області фіксують випадки дистанційного мінування територій.
Найбільше таких випадків спостерігається поблизу межі з Херсонщиною та на початку Миколаївської області.
Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА.
За його словами, кількість ворожих ударів у регіоні не змінилася, однак змінився їхній характер.
— Здебільшого це Херсонська область і початок Миколаївської. У нас є дороги, скажемо так, із сітками. Кількість ударів не змінилася, але трохи змінився характер ударів, — зазначив Віталій Кім.
Очільник ОВА не уточнив деталей щодо масштабів дистанційного мінування, однак закликав жителів бути особливо обережними та не ігнорувати попередження про небезпеку.
У разі виявлення підозрілих предметів громадян просять не наближатися до них і негайно повідомляти відповідні служби.
