06.08.2022

Чому Центральний районний суд Миколаєва відпускає зрадників під заставу? (Продовження)

Схоже, відповідь на це питання ми зможемо отримати найближчим часом.

Після виходу нашої публікації, з’явилися нові факти, які можуть відкрити завісу секретності, створену в суді навколо розгляду справ про обрання запобіжного заходу.

Читайте також:  Чому Центральний районний суд Миколаєва відпускає зрадників під заставу?

Буквально через кілька годин після виходу нашої публікації, підтвердилися слова активіста Д.Рябченка про співробітників суду: «Попытки наши сегодня узнать результат вчерашнего заседания в Центральном суде ни к чему не привели – практически все врут, переводят стрелки, кидаются незнающими.»

На щастя, виявилося, що і в суді є чесні люди.

З відомих причин ми не оприлюднюватимемо їхні імена.

Як з’ясувалося, рішення щодо обрання запобіжного заходу суддя І.Дірко не приймав. Ці рішення, і не одне, а два – ухвалив один із найбільш одіозних суддів Миколаєва –. Дмитро Тишко.

Він неодноразово був “героєм” гучних скандалів і давно перебуває у полі зору активістів та журналістів.

Читайте також: У Миколаєві, щоб стати потерпілим, треба померти

Варто нагадати, що саме Тишко, 2014 року, відмовив прокуратурі у утриманні під вартою терориста, який готував вибухи у Миколаєві, після чого тому вдалося втекти та поповнити лави сепаратистів.

Тому не варто дивуватися, що саме він розглядав запобіжний захід зрадникам України і при цьому одному призначив заставу в 200 тисяч гривень. а іншому у 400 тисяч гривень.

Схоже. що недаремно пише про існування “п’ятої колони” Дмитро Рябченко.
Дмитрий Рябченко

Внимание!
Задержанному 30-летнему жителю Николаева скандальный судья Дмитрий Тишко (в предыдущем посте ошибся с фамилией судьи, извиняюсь) назначил арест с возможностью внесения залога в размере 400 тысяч гривен, хотя прокуратура просила 744 тысячи гривен, что является максимально суммой, исходя из статьи, по которой ему сообщили о подозрении.Это корректировщику, на руках которого разруха города и смерть горожан.
А второму корректировщику он также вчера вынес приговор с заставой 200 тыс!!
Такого беспредельного покрытия предателей я даже вспомнить не могу.

Обещаем вам на следующей неделе показать Тишко со всеми вытекающими – желающих с ним пообщаться набралось очень много.

Про те, що в Центральному суді не все благополучно,свідчать факти. 5 серпня активісти спілкувалися із помічником судді Тишко. Але той вдавав, що нічого не знає про обрання запобіжного заходу зрадникам, хоча був безпосереднім учасником процесу.

Обнадіює те, що на ситуацію, що склалася в Центральному районному суді Миколаєва, звернув увагу голова Миколаївської ОВА В. Кім, про що він написав на одному з інтернет ресурсів.

Залишається сподіватися, що одіозними співробітниками суду зацікавляться СБУ та інші компетентні органи.

Leave a Reply