14.07.2022

Чому віце-мери “кришують” мародерку?

Слово не горобець, вилетіло не зловиш – напевно про це зараз думає миколаївський віце-мер Анатолій Петров. 

віце-мер Анатолій Петров

Адже саме його слова про нібито невинність начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради Ірини Бондаренко викликали вибух обурення у Миколаєві та за його межами.

Справа Бондаренко. Чиновник обласної військової адміністрації викриває брехню віце-мера

Невинність Бондаренко нібито визначила комісія, склад якої тримається в секреті, але її головою є вищезгаданий А.Петров. Ми провели невелике розслідування, з результатами якого хочемо поділитися з нашими читачами.

Після того, як у травні місяці було виявлено факти мародерства, під час евакуації юних спортсменів, на це відреагувало управління молоді та спорту ОВА, яке направило листа до міськради з проханням повідомити про результати роботи та надати документи.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві

6 червня, за підписом А.Петрова, в ОВА була направлена відповідь, в резюме якої було сказано, що службове розслідування проводиться у термін з 24.05.2022р. по 23.06.2022 р. Вам будуть надані запитувані документи після результатів проведення службового розслідування.

Пройшов місяць, почався другий. Але віце-мер зберігав “горду” мовчанку, незважаючи на те, що порушує Закон.

У зв’язку з тим, що Миколаївська міськрада у встановлені Законом терміни не надала запитувану інформацію, управління молоді та спорту Миколаївської ОВА, 27 червня, надіслало повторний запит на ім’я Петрова з проханням надати інформацію, яку запитують. Її перелік складається із 12 пунктів.

І знову тиша. Міська рада знову мовчить близько трьох тижнів. Але цю тишу підриває невдале інтерв’ю пана Петрова. Воно викликає шквал обурення в суспільстві, інтернеті, ЗМІ.

віце-мер Віталій Луков

І ось на світ божий з’являється лист від міськради, але вже чомусь за підписом першого .

Цей, так званий документ, заслуговує на особливу увагу.

Рекомендуємо нашим читачам уважно з ним ознайомитись. Цей “шедевр” може зайняти перше місце на конкурсі відписок.

Цей лист не дав відповіді на жодне із запитань. Мало того він повністю суперечить листу міськради від 6 червня. Складається враження, що міськрада надсилає обласну військову адміністрацію туди, куди прикордонники з острова Зміїний надіслали російський військовий корабель.

Те, що відбувається, викликає масу питань. Два віце-мери свідомо йдуть на порушення Закону України “Про доступ до публічної інформації” та Закону України “Про інформацію”.

Навіщо віце-мер А.Петров “підставляє” свого колегу В.Лукова? Адже відповідь на запит мав давати він, що раніше підтвердив власноруч. І найголовніше питання. Чому Петров і Луков ризикують своєю кар’єрою та посадою заради благополуччя героїні мародерських скандалів І.Бондаренко? Це кругова порука чи щось інше?

Але, можливо, високопосадовці забули один дуже важливий момент. Ще два місяці тому, за заявою директора Миколаївського міського управління ЄПАУ Володимира Рудніченка, Національна поліція порушила кримінальну справу. Після того, як вина мадам Карандаш буде доведена, вона піде під суд.

Відносно героїні гучних скандалів порушено кримінальну справу

Відкрито досудове провадження. Проходять слідчі дії. І не факт, що висновки фейкової комісії співпадуть із вердиктом слідства. Багато миколаївців ставлять собі питання – невже віце-мери Петров і Луков хочуть, щоб перед їхніми прізвищами було написано: спільник і співучасник?

One Response to Чому віце-мери “кришують” мародерку?

Leave a Reply