22.02.2022

Голова облради закликала місцех мешканців підтримати тероборону Миколаївщини

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва оголосила збір коштів на підтримку та розвиток територіальної оборони Миколаївської області.

Про це Ганна Замазєєва написала на своїй сторінці у Фейсбуку.

Росія «легалізувала» свої війська на Донбасі, які були там з 2014 року. Усе це відбувається під акомпанемент недолугих «імперських лекцій з історії».

Україна – багатонаціональна країна. Ми можемо говорити різними мовами, мати різні погляди на ті чи інші питання, сповідувати різні релігії. Але в одному ми єдині – у готовності захищати свій дім, майбутнє своїх дітей та цілісність своєї Батьківщини. Країни, яка є частиною нас!

Ми нікого не боїмося, нікому нічого не винні і нічого нікому не віддамо! Зараз нам, як ніколи, потрібно ще більше згуртуватися разом і працювати як один механізм”, – написала вона.

У зв’язку з цим Замазєєва оголосила збирання коштів на підтримку територіальної оборони області.

“Завдяки вашим пожертвуванням буде зроблено:

-оснащення місць для зберігання зброї та боєприпасів, а також кімнат для роботи з секретними документами (закупівля, встановлення та обслуговування пожежної та охоронної сигналізації);

-матеріально-технічне забезпечення «секретки»

Початок збору коштів уже покладено! Гаманець працює без збоїв (сама перевіряла). Приєднуйтесь до світлих справ! Все буде Україна!”– додала голова облради.

Джерело: ТРК “Март

 

Leave a Reply