26.05.2022

Скандал із Бондаренко. У кримінальній справі виник новий епізод

Щодня приходять нові викриття у справі Бондаренко. На жаль, це вже не скандал, а реальна кримінальна справа.

Відносно героїні гучних скандалів порушено кримінальну справу

З тріском почало руйнуватися лже-алібі, підготовлене начальницею управління у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради, І.Бондаренко.

І сталося це того дня, коли вона проводила так звану нараду зі своїми подільниками або як кажуть у певних колах – “забила стрілку”.

Біда прийшла, звідки не чекали, з батьківщини мафії, з Італії.

Після того, як скандал із евакуацією юних спортсменів до Італії, потрапив у публічну площину, у ЗМІ з’явилася низка документів, завданням яких була спроба відвести від справедливого покарання Ірину Бондаренко.

Але, не так сталося, як гадалося. І ось докази цього.

Заява нібито написана та підписана мамою однієї з учнів КДЮСШ. Саме цим “документом” намагалася прикритися пані Бондаренко, стверджуючи, що не має жодного відношення до збирання грошей із батьків.

Нам вдалося зв’язатися із Олександрою Семеновою. Вона знаходиться у Італії. Олександра телефоном повідомила, що заяви не писала і не підписувала. А гроші у сумі 9 тисяч гривень здавала у ДЮСШ №3.

Про це вона також написала у соціальній мережі ФБ.

Крім цього, вона направила письмове звернення на ім’я начальника управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації М.Ніколаєва

Варто зазначити, що саме директор КДЮСШ 3, С.Жайворонок, був одним із персонажів наших публікацій, як і скандально відомий директор “Оріон-Авто” В.Буркун,  який поставив візу на заяві.

Скандал із Бондаренко. Слідом за Сєнкевичем мовчить антимайданівець Буркун

Скандал із Бондаренко. Директори спортшкіл вирішили збрехати, а Буркун “засекретив” калькуляцію на перевезення

І ще один цікавий момент. На заяві чомусь є телефон І.Бондаренко, яка нібито не має жодного відношення до цієї справи.

В одному можна не сумніватися, слідчим, які розслідують цю справу, не важко провести почеркознавчу експертизу і виявити справжнього автора цієї заяви.

У зв’язку з виявленням нових відомостей і фактів скоєного протиправного діяння, очевидно відбудеться перекваліфікація складу злочину.

Як вважають досвідчені миколаївські адвокати, з огляду на те, що ми знаходимося у військовому стані, найрозумніше, що можуть зробити фігуранти цієї кримінальної справи – це зробити явку з повинною.

Далі буде.

Leave a Reply