26.05.2022

– Досить! Догралися! Заява начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації у справі Бондаренко

Події навколо афери Бондаренко, з евакуації юних спортсменів до Італії, стрімко розвиваються, як у класичному детективі.

Незважаючи на численні публікації у ЗМІ, незважаючи на заяви батьків учнів дитячих спортивних шкіл, незважаючи на звернення тренерів та директора однієї зі спортивних шкіл, незважаючи на звернення начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації та незважаючи на порушену кримінальну справу – миколаївська міська влада прийняла позу страуса, який засунув голову в пісок та набрав у рот води.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві (продовження)

За начальницю управління Миколаївської міськради взявся ЄВРОПОЛ

Агонія начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської мерії

Відносно героїні гучних скандалів порушено кримінальну справу

Скандал з Бондаренко. Чому мовчить Сенкевич?

Скандал із Бондаренко. Слідом за Сєнкевичем мовчить антимайданівець Буркун

Скандал із Бондаренко. Директори спортшкіл вирішили збрехати, а Буркун “засекретив” калькуляцію на перевезення

Мер Миколаєва О.Сенкевич та його заступник А.Петров протягом усього цього часу вдавали, що нічого не сталося. Вони навіть пішли на порушення чинного законодавства, проігнорувавши звернення начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації М.Ніколаєва. Складається враження, що або у Миколаївській міськраді існує кругова порука, або вони є спільниками мародерки. Розраховуючи, що війна все спише, вони глибоко помиляються.

Грім гримнув 25 травня. Цього дня відбулися дві знакові події. Перша – вранці, пані І.Бондаренко, зібрала своїх придворних і доручила їм зустрітися з М.Ніколаєвом

Особливо цинічно і блюзнірсько виглядає, що спільники І.Бондаренко називають свої правопорушення, конфліктною ситуацією.

А другою знаковою подією цього дня було оприлюднення звернення Олександри Семенової на ім’я М.Ніколаєва. У своєму зверненні вона викриває підробку документів.

Скандал із Бондаренко. У кримінальній справі виник новий епізод

Мабуть, ці дві події призвели до того, що закінчився терпець у Михайла Ніколаєва. Пізно ввечері, 25 травня, він розмістив звернення у соціальної мережі ФБ.

Михайло Олегович Ніколаєв

Дістали!

Вірив, що буде реакція …

Але як з гусаків вода

Досить!

БЕБУХАМ традиціїний привіт!

Пан МЕР, Олександре Федоровичу, звернить будь ласка увагу!

Це крик душі людини, яка щиро переживає за спорт. І воно настільки емоційне, що не залишить нікого байдужим

Коротко: начальник управління обурений бездіяльністю високопосадовців міськради і нікому не дозволить обливати брудом своє ім’я. Він обурений підкилимними інтригами, які ведуться в міськраді і на підтвердження своїх слів надає дуже цікавий скрін листування.

Це підтверджує нездорову обстановку, що склалася у міськраді.

Це підтверджує нездорову обстановку, що склалася у міськраді. Особливо характерна одна фраза, яка зазвичай присутня в лексиконі корупціонерів – “похоже что дело замяли”.

М.Ніколаєв заявив, що не дозволить обливати брудом чесні імена відомих спортсменів та управління спорту. Він йтиме вперед і доб’ється сатисфакції від міськрадівських чиновників і більше не мовчатиме. Резюмуючи своє звернення, Михайло Олегович сказав: “Досить! Догралися!”

Враховуючи ситуацію, що склалася, можна не сумніватися, що далі буде.

Leave a Reply